Подписывайтесь на нашу рассылку
спецпредложений и получайте подарок - набор товаров из каталога нашего интернет-магазина на сумму 50,00 грн при первом заказе!

Меню
вул. Лозівська, 5, Харкiв, 61017
Наша адреса:
вул. Лозівська, 5, Харкiв, 61017
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн - Пт: 9:00 - 18:00
  • Сб - Нед: вихіднi

Навіщо кондитерському бізнесу соціальні мережі

Навіщо кондитерському бізнесу соціальні мережі

Кожен бренд прагне підвищити власну впізнаваємість. Для цього використовується безліч маркетингових інструментів. Але найбільш універсальним способом є соціальні мережі. І це  не просто так.

По-перше , варто звернути увагу на кільксть жителів нашої країни, які користуються соціальними мережами. Наприклад, на сьогоднішній день "Facebook" використовують 13 млн українців, "Instagram" 11 млн, "TikTok" - 3,4 млн. По-друге, кількість користувачів соціальних мереж з кожним днем стає все більше і більше. По-друге, кількість користувачів соціальних мереж з кожним днем стає все більше й більше.

Чим бі ви не займались, якщоо ваш бізнес створює товари або продукти для людей, 99% того, що вам необхідні соціальні мережі! У цій статті ми розглянемо навіщо вони кондитерському бізнесу.

  1.  Соціальні мережі здатні підвищити вашу впізнаваність. Якщо ви займаєтеся оптовими продажами, наприклад, паперових форм або картонних упаковок, найкраще зробити акцент на "Facebook", але якщо ви домашній кондитер, почніть з "Instagram". Соціальні мережі стануть вашим незмінним помічником особливо на перших етапах розвитку власного бізнесу. Погодьтеся, "сарафанне радіо" рано чи пізно вийграє, а на великі маркетингові стратегії на перших порах може не вистачати бюджету.

  2.  Продажі. Соціальні мережі допоможуть малому та середньому бізнесу отримувати регулярні продажі. Зацікавлені люди будуть завжди дивитись різні онлайн і офлайн майданчики, де можна купити упаковку для кондитерських виробів, міксер, або кухонний комбайн. Навіть якщо у вас ще немає сайту, офлайн магазину чи пекарні, досить мати добре оформлену сторінку. А якщо це все є, соціальні мережі будуть додатковим джерелом доходу. Визначте вашу цільову аудиторію і подавайте для неї цікавий контент: розповідайте про свій продукт підписникам, показуйте процесс створення кондитерських упаковок або випічки капкейків. Особливо цінним буде знайомство з "вбудованною кухнею" вашого бізнесу. Таким чином ви формуєте лояльнисть і довіру. І з великою часткою ймовірності підписники куплять ваш продукт.

  3.  Зворотній зв'язок з клієнтами. Це дуже потужній інструмент, який дозволить дізнатися інтереси і думку споживачів про ваш товар і сервіс. Це допоможе спланувати майбутній асортимент і опрацювати проблемні зони в своїй справі. Наприклад, якщо у ва магазин для кондитера, запитайте, яку продукцію клієнти хотіли би бачити на вітріні.

Як бачите, будь який бізнес прагне розвивати соціальні мережі, щоб бути ближчими до кінцевого споживача. І ми, компанія Валс-Принт не є виключенням. Підписуйтесь на наш  "Instagram" та "Facebook", там ми регулярно показуємо свою продукцію та даємо корисну інформацію для тих, хто займається кондитерським бізнесом. А на сайті ви зможете ознайомитись з нашими новинками та акційними товарами!

Фотографії
Коментарі
Схожі статті
Тренди кондитерського ринку 2021 року!
Тренди кондитерського ринку 2021 року!
Все геніальне просто! Здавалося б - прописна істина: щоб бути успішним у своєму бізнесі, потрібно тримати ніс за вітром. Це цікаво..
16.12.2020
Паперові тарталетки від Валс Принт
Паперові тарталетки від Валс Принт
    Ключова роль роботи кондитера не закінчується на бездоганному навику випікання кулінарних виробів. Для того, щоб рез..
22.01.2021
Навіщо кондитерському бізнесу соціальні мережі
Навіщо кондитерському бізнесу соціальні мережі
Навіщо кондитерському бізнесу соціальні мережі?..
16.12.2020