Подписывайтесь на нашу рассылку
спецпредложений и получайте подарок - набор товаров из каталога нашего интернет-магазина на сумму 50,00 грн при первом заказе!

Меню
вул. Лозівська, 5, Харкiв, 61017
Наша адреса:
вул. Лозівська, 5, Харкiв, 61017
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн - Пт: 9:00 - 18:00
  • Сб - Нед: вихіднi

Повернення та обмін товару

Ми доставляємо замовлення по всій території України.

Терміни доставки замовлення залежать від наявності товарів на складі. Якщо в момент оформлення замовлення всі вибрані товари є в наявності, ми доставимо замовлення протягом 2-5 днів, залежно від віддаленості Вашого регіону.


Способи оплати:

Безготівковий розрахунок

Онлайн-оплата карткою


Інтернет-магазин – сайт, який має адресу в мережі Інтернет. Товар – продукція, представлена ​​на продаж в інтернет-магазині.

Клієнт – фізична або юридична особа, що розмістила Замовлення. Замовлення – оформлений належним чином запит Клієнта для придбання Товару.

Транспортна компанія – третя особа, яка надає послуги з доставки Товарів Клієнтам.

1. Загальні положення

1.1 Ця Угода укладається між Покупцем та Інтернет-магазином в особі менеджера сайту в момент оформлення замовлення.

1.2 При оформленні замовлення Покупець погоджується з умовами, що обумовлені цією Угодою. Акцептом цього договору покупцем є розміщення замовлення через сайт Інтернет-магазину.

1.3 Здійснити покупку в Інтернет-магазині може будь-яка фізична або юридична особа, здатна прийняти та оплатити товар.

1.4 Продавець залишає за собою право вносити зміни до цих Умов, у зв'язку з чим Клієнт зобов'язується регулярно відстежувати зміни в Умовах.

2. Оформлення Замовлення

2.1 Для оформлення замовлення необхідно вказати фактичні контактні координати Клієнта в Інтернет-магазині.

2.2 Продавець не несе відповідальності за інформацію, що надається Клієнтом при оформленні замовлення.

2.3 Замовлення клієнта може бути оформлене в Інтернет-магазині.

2.4 Після оформлення Замовлення Клієнту надається інформація про очікувану дату передачі Товару Клієнту.

2.5 Якщо Клієнтом оформлений Замовлення на Товар у кількості більшій, ніж є у наявності у Продавця, Продавець інформує Клієнта за допомогою відправки повідомлення електронною поштою або по телефону, вказаним Клієнтом при реєстрації, про те, коли буде Товар у потрібній кількості. Клієнт має право погодитися прийняти Товар у кількості, що є у Продавця, або анулювати цю позицію Товару із Замовлення. У разі неотримання відповіді Клієнта протягом 3 днів після повідомлення, Продавець залишає за собою право анулювати цей Товар із Замовлення.

2.6 Товар представлений у каталозі через фото-зразки та текстовий опис, що є власністю Інтернет-магазину.

2.7 Представлені фото-зразки містять один і більше видів товару певного найменування та текстову інформацію: опис, характеристики, розміри, вартість за одиницю продукції, мають відомості про основні споживчі властивості товару

2.8 Деякі Товари можуть відрізнятись від представлених на фотографії, а саме відтінок. У разі виникнення у Клієнта питань щодо властивостей та характеристик Товару перед оформленням Замовлення, Клієнт повинен звернутися до Продавця.

2.9 Не пізніше 7-х робочих днів з моменту отримання передоплати від Клієнта у разі анулювання передплаченого Замовлення з об'єктивних причин* сума передоплати повністю повертається Продавцем Клієнту узгодженим сторонами у спосіб.

2.10 Якщо Клієнт не погодив з Продавцем до моменту оплати за Товар усі питання, пов'язані з властивостями та характеристиками Товару, то Продавець має право не повертати передоплату за умови, що Товар є якісним.


*Під об'єктивними причинами мається на увазі постачання неякісного товару, виявлене при отриманні Товару, що підтверджується фото-матеріалами та актом, складеним Покупцем спільно з представником Транспортної компанії, з докладним описом причин повернення.