Подписывайтесь на нашу рассылку
спецпредложений и получайте подарок - набор товаров из каталога нашего интернет-магазина на сумму 50,00 грн при первом заказе!

Меню
вул. Лозівська, 5, Харкiв, 61017
Наша адреса:
вул. Лозівська, 5, Харкiв, 61017
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн - Пт: 9:00 - 18:00
  • Сб - Нед: вихіднi

Політика конфіденційності

Дана угода про конфіденційність розроблена відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних» та інших нормативних актів українського законодавства, що регламентують правові відносини, пов'язані зі збором, обробкою, зберіганням персональних даних. 

Нам потрібні Ваші контактні дані для того , щоб ми могли зв'язатися з Вами, підтвердити замовлення, уточнити техзавдання на виріб і відправити Вам готовий товар. Ваші персональні дані ми не передаємо третім особам і захищаємо їх конфіденційність.


1. Визначення термінів.

1.1 В даній Політиці конфіденційності використовуються такі терміни:

1.2 «Адміністрація сайту Інтернет-магазину (далі - Адміністрація сайту)» - уповноважені співробітники на управління сайтом, що діють від імені інтернет-магазину «Валс-Принт», які організовують обробку персональних даних, а також визначає цілі обробки персональних даних, склад персональних даних, що підлягають обробці, дії або операції, що здійснюються з персональними даними.

1.3« Персональні дані »- будь-яка інформація, що відноситься прямо або побічно до певного або визначається фізичній особі (суб'єкту персональних даних).

1.4 «Обробка персональних даних» - будь-яка дія (операція) або сукупність дій (операцій), що здійснюються з використанням засобів автоматизації або без використання таких засобів з персональними даними, включаючи збір, запис, систематизацію, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміна) , витяг, використання, передачу (поширення, надання, доступ), знеособлення, блокування, видалення, знищення персональних даних.

1.5 «Конфіденційність персональних даних» - обов'язкове для дотримання Адміністратором або іншою особою, яка отримала  доступ до персональних даних вимога не допускати їх поширення без згоди суб'єкта персональних даних або наявності іншої законної підстави.

1.6 «Користувач сайту Інтернет-магазину« Валс-Принт »- особа, яка має доступ до сайту, за допомогою мережі Інтернет і використовує Сайт інтернет-магазину. { {1}} 1.7 «Cookies» - невеликий фрагмент даних, відправлений веб-сервером і зберігається на комп'ютері користувача, який веб-клієнт або веб-браузер кожен раз пересилає веб-серверу в HTTP-запиті при спробі відкрити сторінку відповідного сайту.


2. Загальні положення.

2.1 Дана політика конфіденційності встановлює порядок отримання, зберігання, обробки, використання і розкриття персональних даних користувача. Персональні дані користувача ми отримуємо від користувача при оформленні замовлення через корзину магазина, при оформленні замовлення за телефоном, вказаним на сайті, і при реєстрації самим користувачем (створення облікового запису).Персональні дані користувача заповнюються користувачем (при оформленні замовлення через корзину магазина або при реєстрації). Обов'язкова інформація надається користувачем на його розсуд.

2.2 Для оформлення замовлення через корзину інтернет-магазину «Валс-Принт» користувач повинен:

уважно ознайомитися з даною політикою конфіденційності (далі політика); {{1} } в формі оформлення замовлення користувач сам заповнює необхідні персональні дані (ім'я, електронну адресу, контактний номер телефону, адресу доставки товару);

висловити свою повну згоду з цією політикою користувач може шляхом натискання кнопки «оформлення замовлення». {{ 1}} 2.3 Оформляючи замовлення товару або реєструючись в інтернет-магазині «Валс-Принт» і вносячи персональні дані або надаючи ці дані за телефоном, вказаним на сайті, користувач дає свою однозначну згоду з умовами цієї політики конфіденційності. Користувач становить право адміністрації інтернет-магазину отримувати, зберігати, обробляти і розкривати свої персональні дані на умовах даної політики конфіденційності.

2.4 Користувач визнає, що в разі недбалого ставлення самим користувачем до безпечного зберігання свого пароля і логіна, що дає доступ до його персональних даних, треті особи можуть отримати несанкціонований доступ до облікового запису, персональним і іншими даними користувача. Інтернет-магазин «Валс-Принт» не несе відповідальність за збитки завдані таким доступом. Ми рекомендуємо користувачам використовувати складні паролі, що складаються з цифр і букв.Змінити пароль для доступу до своїх даних Ви можете, скориставшись функцією «Особистий кабінет»


3. Цілі збору і обробки персональних даних користувачів.

3.1 Інтернет-магазин «Валс-Принт» збирає та зберігає тільки ті персональні дані, які необхідні для надання послуг з продажу і доставки замовлених Вами товарів.

3.2 Інтернет-магазин «Валс-Принт» збирає дані для зв'язку з користувачем , в тому числі подання відповідного повідомлення про надання послуги, інформування користувача про наявність товару, узгодження техзавдання, підтвердження замовлення, доставки замовлених користувачем товарів, для зв'язку кур'єрської служби з користувачем, а також для обробки запитів і заявок від користувача.


4 . Права користувачів.

4.1. Користувачі мають право в будь-який час дізнатися, чи були збережені їх Персональні дані, і можуть звертатися до Адміністрації сайту, щоб дізнатися їх зміст і походження, перевірити їх достовірність, або попросити їх доповнити, анулювати, оновити або виправити або перетворити в формат, що забезпечує анонімність, або блокувати будь-які дані, що зберігаються в порушення закону, а також виступити проти їх обробки за всіма без винятку законних підставах. Відповідні запити слід направляти Адміністрації сайту за адресою, вказаною в контактних відомостях на сайті.


5. Безпека користувачів.

5.1 Ми приймаємо всі необхідні і достатні організаційні, технічні заходи та заходи для захисту конфіденційності даних користувачів. Тільки ті співробітники інтернет-магазину «Валс-Принт», яким необхідно виконувати робочі функції, для яких потрібен доступ до персональних даних користувачів, мають доступ до інформації про користувачів.Всі співробітники, що мають доступ до інформації про користувачів, підписали угоду про нерозголошення інформації про користувачів третім особам.


6. Додаткові умови.

6.1.Адміністрація сайту має право вносити зміни в справжню Політику конфіденційності без згоди Користувача.

6.2.Новая Політика конфіденційності вступає в силу з моменту її розміщення на Сайті інтернет-магазину, якщо інше не передбачено новою редакцією Політики конфіденційності.

6.3. У разі незгоди з будь-якими змінами, внесеними до Правил, Користувач повинен припинити користуватися сайтом, а також вимагати, щоб Адміністрація сайту даних видалила його Персональні дані.