Подписывайтесь на нашу рассылку
спецпредложений и получайте подарок - набор товаров из каталога нашего интернет-магазина на сумму 50,00 грн при первом заказе!

Меню
вул. Лозівська, 5, Харкiв, 61017
Наша адреса:
вул. Лозівська, 5, Харкiв, 61017
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн - Пт: 9:00 - 18:00
  • Сб - Нед: вихіднi

Купити паперові форми для кексів форма кругла з посиленим бортиком

Купити паперові форми для кексів форма кругла з посиленим бортиком

В категорії немає товарів

Продовжити

Паперові форми для кексів з посиленим бортиком від Валс Принт

Перед вами форми від українського виробника Валс-Принт! Ми виготовляємо продукцію за сучасними стандартами якості, а ще слідкуємо за трендами. Тому маємо дещо краще, ніж просто форми для капкейків з посиленим бортиком. 

Наші спеціалісти допрацювали конструкцію виробу, щоб ваші десерти готувались ще краще, та мали ще більш привабливий вигляд. Тому тепер Валс Принт пропонує вам покращену та більш надійну формочку для кексів та мафанів –  це паперові форми для кексів з закрученим бортиком. Ми першими в Україні налагодили виробництво форм з закрученим бортиком з сертифікованого європейського пергаменту. 

Даний вид форм підхожить для приготування мафінів, кексів, тараталеток, має закручений бортик для посилення, що дозволяє використовувати їх для випічки без додаткових металевих, силіконових та інших форм. Щоб купити паперові форми для капкейків з закрученим бортиком переходьте на відповідну сторінку сайті, або оберіть потрібний фільтр.