Подписывайтесь на нашу рассылку
спецпредложений и получайте подарок - набор товаров из каталога нашего интернет-магазина на сумму 50,00 грн при первом заказе!

Меню
вул. Лозівська, 5, Харкiв, 61017
Наша адреса:
вул. Лозівська, 5, Харкiв, 61017
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн - Пт: 9:00 - 18:00
  • Сб - Нед: вихіднi

Наповнювач для коробок

Паперовий наповнювач для упаковки подарунків, білий
0
Код товару: наполнитель, белый
15.00 грн.
Колір декору: Білий
Паперовий наповнювач для упаковки подарунків, коричневий
0
Код товару: наполнитель, коричневый
15.00 грн.
Паперовий наповнювач для упаковки подарунків, блакитний
0
Код товару: наполнитель, голубой
15.00 грн.
Паперовий наповнювач для упаковки подарунків, помаранчевий
0
Код товару: наполнитель, оранжевый
15.00 грн.
Колір декору: Помаранчевий
Паперовий наповнювач для упаковки подарунків, червоний
0
Код товару: наполнитель, красный
15.00 грн.
Колір декору: Червоний
Паперовий наповнювач для упаковки подарунків, фіолетовий
0
Код товару: наполнитель, фиолетовый
15.00 грн.
Колір декору: Фіолетовий
Паперовий наповнювач для упаковки подарунків, сливовий
0
Код товару: наполнитель, сливовый
15.00 грн.
Колір декору: Сливовий
Паперовий наповнювач для упаковки подарунків, світло-рожевий
0
Код товару: наполнитель, светло-розовый
15.00 грн.
Паперовий наповнювач для упаковки подарунків, жовтий
0
Код товару: наполнитель, жёлтый
15.00 грн.
Колір декору: Жовтий
Паперовий наповнювач для упаковки подарунків, зелений
0
Код товару: наполнитель, зеленый
15.00 грн.
Колір декору: Зелений
Наповнювач для коробок

Купити паперовий наповнювач для коробок

Просто помістити товар в коробку недостатньо, вам необхідний буде наповнювач для коробок. Основна його функція — захищати товар від механічних пошкоджень, які можуть виникнути при транспортуванні. Але він важливий не тільки технічно, а й для презентації продукту теж. У нас на сайті ви можете обрати наповнювач разом із замовленням коробочок чи окремо.

Навіщо потрібен наповнювач для коробок?

Є дві причини купити декоративний наповнювач для коробок:

  1. практична;
  2. естетична.

Вироби з гострими кутами можуть легко пробити навіть найміцніший картон. Це може статись через те, що коробка велика, а те, що всередині набагато менше. Тобто між вашим продуктом і внутрішніми краями упаковки може бути багато порожнього простору. Це простір, в якому ваш предмет може вільно переміщатися і потенційно пошкодитися.

Роль наповнювача для коробок полягає в тому, щоб фізично заповнити цю порожнечу та звести до мінімуму можливість пошкодження під час транспортування.

Скажімо, вам потрібно упакувати пряники. Якщо ви просто покладете їх в коробку, вони будуть ковзати. Якщо їх необережно транспортуватимуть, то вони можуть зламатись, покришитись чи просто зім’ятись. Навряд чи хтось захоче купувати коробку неестетичних пряників.

Якщо ж ви додасте паперовий наповнювач для коробок, то ваша випічка не тільки надійно ляже в коробці, а ще й буде красиво виглядати для покупця. Також завдяки наповнювачу вона буде додаткового захищена від механічних пошкоджень. Декоративний наповнювач для коробок - це гарне рішення для кондитерів. 

Цей принцип можна застосувати і до будь-яких інших товарів, наприклад хенд-мейд прикрас чи косметики. Їх не тільки буде безпечніше транспортувати, а ще й клієнт буде в захваті від розпаковки.

Як обрати наповнювач для подарункових коробок?

Про те, навіщо користуватись наповнювачем і чому він такий важливий, ми вже поговорили. Тепер давайте розберемось, як обрати найкращий, найякісніший матеріал для подарункових коробочок.

Зазвичай наповнювач якраз і використовується саме в подарункових коробочках, коли потрібно красиво презентувати продукт. Будь-яка упаковка буде виглядати естетичніше, і головне — дорожче, якщо використати наповнювач.

Поради з вибору паперового наповнювача:

  • Зважайте на колір.

Він має вигідно підкреслювати ваш товар в середині. Тут є дві стратегії, приміряйте кожну для свого продукту і вирішуйте, яка краще підійде для вас. Наповнювач для подарунків може збігатись за кольором з коробкою та товаром. Або навпаки — різко відрізнятись, бути яскравим компонентом.

Який варіант підійде саме вам, можна зрозуміти тільки на практиці. Візьміть декілька різних кольорів наповнювача і зробіть різні варіанти упаковки, щоб подивитись яка з комбінацій працює найкраще.

  • Зважайте на вагу вашого виробу.

Для дуже важких, великих товарів такий паперовий наповнювач буде не найкращим вибором, хоча його і можна використовувати.

Найвигідніше декоративний наповнювач для коробок буде виглядати з невеликими кондитерськими виробами, випічкою, а також хенд-мейд товарами.

  • Скільки вам потрібно використати наповнювача, щоб заповнити пробіли і вигідно презентувати продукт.

Від цього буде залежати, скільки вам його необхідно буде замовити.

Який наповнювач ви можете купити у Валс Принт?

У нас на сайті vals-pack.com ви можете обрати з багатьох різних кольорів декоративний наповнювач для коробок. Він є абсолютно безпечним для використання, зроблений з екологічних матеріалів та має такі характеристики:

  • Матеріал: рослинний харчовий пергамент, який є абсолютно безпечним для харчових продуктів.
  • В одній упаковці міститься 30-35 г наповнювача.
  • Товщина однієї смужки: від 2 до 5 мм.

Кольори, доступні на цю мить для замовлення, ви можете подивитись у нас на сайті.

Ми використовуємо тільки якісні матеріали, безпечні для продуктів фарби та пергамент. Ви сміливо можете використовувати його для своєї випічки, кондитерки чи цукерок, пряників. Для дуже вологих десертів такий наповнювач не підійде, оскільки папір намокне в процесі зберігання.

Обирайте на сайті vals-pack.com потрібний вам та робіть замовлення. Якщо у вас виникли питання щодо потрібного кольору, наявності чи технічних характеристик, ви завжди можете звернутись до наших менеджерів по допомогу. Вони з радістю проконсультують вас та дадуть відповідь на всі питання, які вас цікавлять.